20 Şubat 2015

Vodafone Haksız Yere TL'lerim Kesiliyor!

Vodafone hepsi bir arada özgürlük paketine üyeyim. Her ay 25 TL karşılığı dakika SMS ve internet kullanımı sağlanıyor tarafıma. Her ay olduğu gibi Bu ayda kullanım süresi bitimine 3 gün kala SMS ile hatırlatma yapıldı, hesabımda yeterli bakiye olması durumunda paketimin yenileneceği dair.


Kullanım süresinin bitimine 1 gün kala hesabıma yeterli bakiyenin fazlası TL yükledim ki vergi falan varsa fazla bakiyeden kesilsin diye. Paket süresi sona erdiğinde paket otomatik olarak yenilenmemiş ayrıca 11 TL hesabımdan çekilmiş.


Müşteri hizmetlerini aradım önce internet kullanım bedeli dediler, sonra vergi dediler, daha sonra onay mesajı gelmeden internet kullanmışsın dedi ve en son yükleme yaptıktan 24 saat sonra haklarını kullanabilirsin dediler. Oysa ki hepsi bir arada özgürlük paketi kullanım esaslarında bana söylenenlerin hiçbiri yazmıyor.


Müşteri temsilcisi işini düzgün yapamıyor, müşteriye asılsız beyanda bulunuyor. Hesabımdan haksız yere alınan 11 TL'nin tekrar hesabıma yüklenmesini talep ediyorum.

Osman 33 Okunma

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön