19 Eylül 2013 #2020673

Vodafone Haksız Yere TL Kesiliyor!

17.08.2013 tarihinde sonlanan Blackberry internet paketim için 18.09.2013 tarihinde TL yükledim. Saat 00:00'da yenileneceğini söylediler. O saate kadar internet kullanım ücreti olarak 1 tl,45 kuruş gibi rakamlarla 3 4 defa TL kesintisi yaşadım .Geçen aylarda da aynı sorunla karşılaştım ve sistemde böyle bir şey gözükmüyor dendi. Bugün aradığımda ise Vodafone üzerinden internet kesintisi olduğunu sağlayıcıları kapatacaklarını, bana onay mesajı göndereceklerini ve Tekrar TL yüklememi söylediler.


Mesaj iletmediler. Her ay internet paketim olsa dahi hattımda TL bulunduğu sürece kesinti yaşıyorum ve artık müşteri temsilcisiyle görüşmekten ve sonuç alamamaktan bıktım. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Nazlım 125 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden 543383****numaralı hattınız için yapılan incelemede, 3. parti uygulamalar ile yapmış olduğunuz data kullanımlarınızdan ücretlendirildiğiniz bilgisine ulaşılmıştır. Tarafınıza sağlanan BIS paketinizin, paket dışı kullanım sağlanmaması için; cihazınızın kendi web tarayıcısı üzerinden internet erişimi sağlamanız, 3. parti uygulamaları kullanmamanız gerektiğini belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön