03 Ekim 2014

Vodafone Haksız Yere Para Talep Ediyorlar

Daha önce kullandığım kapattırdığım Vodafone hattım 2 sene sonra hacize verilmiş ihbarname geldi. 2 tane ödenmemiş faturam varmış. Ödemediğim faturamda yoktu. Zannediyorsam 12 ay taahhütlü hat anlaşmasından olan borç oda haksız. Onun yasal olmadığını biliyorum. Uyarı olmadan direk hacize verildim. Maddi kaybım oldu onu ödedim bitti diyordum bugün de yine bir fatura. Yazan sadece gecikme zammı ve vergi olan bir fatura. Neyin gecikme zammı bu. Hiçbir açıklama yok. Bayramdan sonra hem o icra için hemde bu fatura için Tüketici Mahkemesine olmazsa mahkemeye vereceğim bu şirketi. Ayrıca telefonuma bir daha reklam mesajları atmayın.

Hasan 1.449 Okunma

Cevaplar

  • Hasan15 Ocak 2015

    BOS COZUM OLMADI TUKETICI MAHKEMESINE VERECEGIM BUNLARI

  • Vodafone Temsilcisi12 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 08.10.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön