23 Eylül 2013 #2025702

Vodafone Haksız Yere Para Aldı!

Özgürgenç paketim var komple paketim var. TL yükledim. İnternetim açık olmadığı halde detaylı görüşmeleri incelediğimde 10 TL internet ücreti almışlar. Derdimi anlatmak için ücretli olan müşteri temsilcisini aradım. Telefonu derdimi anlatamadan kapadılar hem görüşmek için ücret alıyorlar hem de telefon suratımıza kapanıyor. Hakkımızı aramak suç mu? Vodafone'dan şiddetle şikayetçiyim. Durumun düzeltilmesini istiyorum.

İsmail 33 Okunma

Cevaplar

 • İsmail23 Ekim 2013

  İnternet ücreti kesildiği gözüküykor niye dönmediniz bana bu ayda aynkısını yaptınız bana

 • İsmail26 Eylül 2013

  10 tl internet parası kesilmiş nasıl göremiyorsunuz körmüsünüz?

 • İsmail26 Eylül 2013

  hareketleri incelediğinizde 30 salise içinde internet ücreti kesildiğini göreceksiniz bunu ben bile görüyorum siz nasıl göremezsiniz.saniyede değil salise. ayın 11 de saat 14 27 de bakarsanız görürsünüz.paramı iade edin.o dakikada telefonum kapalı idi. siz göremiyorsanız size ayrıntılı hareketleri göndereyim

 • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, internet bağlantılarınızın ücretlendirilmediği tespit edilmiştir. Tarifenize uygun ücretlendiğiniz ve sorun bulunmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön