27 Mayıs 2013

Vodafone Haksız Yere Lira Kesimi!

23.05.2013 tarihinde cep telefonuma 30 lira yüklemiştim. Aktifleşmesini beklediğim aktifleşmediği halde paket tutarı olan 11 lira hattımdan kesildi. Sonrasında nedenini bilmediğim bir kesim daha yapıldı (10 lira kadar) defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen ismim adına şikayet kaydı yapıldığı söylendi.


Son aramam neticesinde sms paketimin yenileneceği ve ardında kaybettiğim 10 liranın hattıma yükleneceği bildirildi. Ancak bununda gerçekleşmemesi üzerine müşteri hizmetlerini tekrar aradım ve bana beş gün beklemem gerektiği söylendi. Bu tutarsız tavırlar sonucunda 3 gündür mağdur olduğumu ve mağduriyetimin devam etmesinin birçok işime engel olduğunu belirttim. Halen geri dönüş yapılmadı.

Rıdvan 20 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller ve müdahaleler sağlanmış olup, sorun giderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön