18 Haziran 2014

Vodafone Haksız Yere Fazladan Fatura Ücreti Talep Ediyor!

0545 595 **** no'lu kullanmakta olduğum hattımı 11-12/06/2014 tarihinde taşımak için başvuruda bulundum ve taşıma işlemi 17/06/2014 tarihinde tamamlandı. Vodafone Müşteri Hizmetleri ile son fatura ücretimin ne olduğunu öğrenmek için görüştüğümde fatura kesim tarihimin 15/06/2014 olduğunu, taşıma işleminin 17/06/2014 tarihinde gerçekleşmesi sebebi ile haziran-temmuz dönemi faturasının da yansıtılacağını söylüyor. Mayıs-Haziran dönemi faturamın neden hala e-posta adresime gönderilmediğini sorduğumda ise gönderilmeyebilir vs şeklinde kaçamak cümleler kuruluyor. Soranlara kesinlikle tavsiye etmeyeceğim bir operatör konumuna düştün Vodafone.

Emirhan 125 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Haziran 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 25.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi18 Haziran 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön