11 Nisan 2014

Vodafone Haksız Yere Faturama Ücret Yansıtmış!

Vodafone bu aylık faturamı 112,30 TL olarak yansıtmış. Müşteri hizmetlerinden Red Classic tarifesi için 59 TL ücret alındığını ve 48 TL 3210 özel servis kullanımına üye olduğunuz için kesilmiştir şeklinde bir cevap aldım.

Her ne kadar böyle bir üyelik işlemi yapmadığımı anlatmaya çalışsam da Vodafone müşteri temsilcisi bu bizi ilgilendiren bir durum değil,isterseniz üye olduğunuz içeriğin kurum telefonunu vereyim ve görüşün dediler.

Sımsıcak video paketi veya başka bir pakete üye olmadığım halde üyelik sözleşmesini okuyup kabul etmişim gibi gösterip benden üyelik aidatı kesilmiştir. Vodafone şirketinin haksız yere aldığı ücreti geri iade etmesini talep ediyorum.

Hüseyin 160 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 22.04.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Hüseyin21 Nisan 2014

    Vodafone firması şikayetimle ilgili bana herhangi bir dönüş yapmamıştır.Yaptıkları ayıbın üzerini örtme yoluna gitmiştir.

  • Vodafone Temsilcisi11 Nisan 2014

    “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön