06 Şubat 2014 #2280092

Vodafone Haksız Yere Fatura Ücreti İstiyor

Sözün Özü; Vodafone (İstanbul Forum Ersa Bayi) bayisine fatura ödemeye gittiğimde bana yeni bir kampanya sundular. Yeni açtıkları hatta kullandığım sms paketini yüklediklerini söyledikleri halde yüklememişler. Ay sonu 10 katı fazla fatura geldi. Müşteri hizmetlerini en az 4 kere aradım çözüm yok. Ve bugün mahkemeye ileteceklerini söylediler.


Vodafone'a ait toplam 5 hattım var, ilgi sıfır. Kendi hatalarını bana ödettiriyorlar. Bugün de Vodafone merkezine faks attım. Sonucu merakla bekliyorum. Belki Vodafone bu şikayetimi görüpte ilgilenmek ister. Kapattıkları numaram 0542 616*** Yeni açtıkları hattım ise 0541**.

Yunus 101 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Yunus11 Şubat 2014

    Cep Shop bayisinden aradılar yaklaşık 20 dk konuştuktan sonra çözüm yine çözüm yok. Müşteri her zaman haksızdır savunmasını gütmekteler. Çözüm arama kısmında hiç bir çaba yok. Başka bir operotörde eşimin yaşadığı sıkıntıyı telefi etmek adına yeni paket tanımlanmıştı ve hiç bir şekilde müşteri mağdur edilmemişti.. Tekrardan 542 müşteri hizmetlerini aramam çözüm getireceğinide sanmıyorum.

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön