04 Kasım 2013

Vodafone Haksız Yere Çift Fatura Gönderdi!

Vodafone müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmede faturanızı 15'i gecesi saat 12'den sonra yapılması koşulu ile tarafınıza tek fatura çıkacağı belirtilmiş ancak o saate müşteri temsilcisini aramamız üzerine ulaşamadığımızdan dolayı işlemi kendimiz internet sitesi üzerinden gerçekleştirdik ve bu işlemler boyunca hiçbir şekilde paket kullanımı olmamasına rağmen tarafımıza çift fatura çıkmıştır. Ve bu olaydan dolayı mağdur durumdayız ve bu mağduriyetimizin giderilmesini talep ediyorum.

Samet 39 Okunma

Cevaplar

  • Samet06 Kasım 2013

    hiç kullanmadıgım faturayı ödetiyorsunuz ya helal olsun size şuan en az 10 faturalı müşterinizi kaybettiniz.Hayırlı olsun sizede bize de

  • Vodafone Temsilcisi06 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, hattınıza yönelik incelemelerde, kullanmış olduğunuz abonelik paketi gereği tarife değişikliği yaptığınız tarih itibariyle çıkan ilk dönem faturasında bundle(toplu süre) ücretinin ilk tarife için tamamı,seçilen tarife için kullanılan gün kadar ki bedeli yansımaktadır. Aynı şekilde hak edilen dakikalarda kalan güne göre hesaplanarak eklenmektedir. Online Self Servis uygulaması üzerinde tarife değişikliği yaparken sayfanın üst kısmında bu uyarı yer aldığı için faturalandırmaya müdahale edilemeyeceği bilgisini paylaşmak isteriz Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön