30 Ocak 2014 #2265449

Vodafone Haksız Yere 10 TL Kesti!

10.01.2014 tarihinde yenilenecek olan bakiyemden önce, yapmış olduğum yüklemeden haksız yere internet kullanım ücreti olarak 10 TL kesim yapılmış olunup, mağdur bırakıldım. 11.09.2013 tarihinde de benzer bir durum ile karşılaşmış olup, hesabımdan kesilen 12 TL geri yüklenmişti.


Bu durumu göz önüne alarak Vodafone müşteri hizmetlerini aradım. Karşıma çıkan görevli telefonumun modelinden bu tür sorunlarla karşılaşıldığını, bundan Vodafone'un herhangi bir suçunun olmadığını belirtti. Aylık kullanım hakkım olan 1 gb internet paketimin ücretini tekrardan alarak bana haksızlık yapıldı.Bu yanlışın düzeltilmesini istiyorum.

Mustafa 128 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa05 Şubat 2014

    Vodafone firmasını hayatımdan çıkarttım. Çevremdeki kişilere de aynısını yapmalarını tavsiye edeceğim.

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön