05 Mayıs 2014

Vodafone Haksız Ücretlendirme Yapıyor

Fatura ödenmediğinden Vodem kapandı, Kapalıyken müşteri hizmetlerine Hattı kapatayım yada faturasız hatta çevireyim dedim. Ödeyin işlem yapalım dediler , ödemeyince ekranlarında hattımla ilgili işlem yapamıyorlarmış(!) Ödedim işlem yapıldı ve bana 2 fatura ödettirildi.


Ödediğim gün faturasız hatta geçiş yapıldı. Ardından İnternet kullanmışsınız dediler ve yine açma kapama dahil 39 tl fatura gönderdiler. Üstelik bu işlemler için kayıtlar alındığı halde. Soruyorum 1 fatura ödenmedi kapattınız , 2 . fatura kapalıyken geldi ,Peki 3. fatura hangi hizmetin bedeli olarak kesildi. Bu kadar aleni haksızlığa pes. Lütfen bir yetkili benim hattın son 4 ayını inceleyip bana cevap yazabilir mi?

Fehmi 52 Okunma

Cevaplar

 • Fehmi19 Mayıs 2014

  13.05.2014 tarihinde hangi numaradan bana ulaşmaya çalıştınız da ulaşamadınız? Ayrıca ne diyecektiniz , burdan yazabilirsiniz düşündüğünüz çözümü.

 • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,13.05.2014 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte ulaşılamadığı tespit edilmiştir.İncelemeye yönelik detaylı bilgilere Müşteri Hizmetlerimiz kanalı ile ulaşabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Fehmi09 Mayıs 2014

  Çözüm diye sadece yazı yazmışlar. İçerikte çözüm adına bir şey yok.

 • Fehmi06 Mayıs 2014

  Sitenizde yazabilmek için şifre ve kullanıcı adı istiyorsunuz, Ayrıca müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen , hatta kayıtlar alınmasına rağmen halletmediğiniz bu sorunun şirket içi platformlarda çözüleceğine dair iyi niyetim kalmamıştır. Mümkün olduğunca hakkımı arayabileceğim tüm platformlarda , şikayetime makul cevap alana kadar devam edeceğim.

 • Vodafone Temsilcisi05 Mayıs 2014

  Vodafone Gsm hatlarınız ile ilgili sorunlarınıza en hızlı çözüm için şikayetinizi sitede bulunan Vodafone firma başlığı altından iletmenizi rica ederiz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön