16 Aralık 2013

Vodafone Haksız Ücret Kesti!

Vodafone 11.11.2013'te Avea operatörüne taşıdığım hattın faturasını 06.12.2013 tarihinde kestiği için 5 günlük kullanım ücreti alacağına 30 günlük ücreti faturalandırmıştır ve bu fatura kesilmeden önce müşteri hizmetleri ile görüşüp herhangi bir borcum olmadığını öğrenmiş olmama rağmen kullanmadığım hizmetin ücretini ödemek istemiyorum. Faturanın düzeltilmesini talep ediyorum.

Cüneyit 27 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Aralık 2013

    "Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi17 Aralık 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön