23 Ocak 2014 #2252956

Vodafone Haksız Ücret Kesti

3 gün önce Facebook Twitter paketine üye olmuştum. Bu pakette Facebooka 350 mb giriş ve diğer sitelere 20 mb giriş 1 aylığına ücretsiz. Üye olduktan 1 gün sonra telefonumdan sadece Facebooka girdiğim halde internet kullanımınız günlük 10 tl'yi aştığı için gün içindeki internet kullanımlarınız ücretlendirilmeyecektir diye mesaj geldi şaşırdım.


O gün gece 12'den sonra bir baktım hesabımda hiç bakiye kalmamış. Sorun üzerine 542 müşteri hizmetlerini aradım. Bana hikaye diye bir pakete üye olmuşsunuz ondan dolayı ücret kesilmiş dediler. Bende ne şekilde üye olmuşum diye sorduğumda cevap veremediler. Mağduriyetimin giderilmesi ve paramın iadesini istiyorum.

Ali 67 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 29.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Ali29 Ocak 2014

  VODAFONUN BAŞVURUMU TEKRAR DEĞERLENDİRMEYE ALMASINI VE GİRDİĞİM SİTELERE BAKILARAK FACEBOOK DIŞINDA HERHANGİ BİR SİTEYE GİRMEDİĞİM GÖRÜLEREK PARALARIMIN TAMAMEN İADESİ VE AYRICA EKSTRADAN BU HATA KARŞILIĞI 1 YILLIK TÜM HATLARIMA BEDAVA KONUŞMA İSTİYORUM. YETER ARTIK BU KADAR YANLIŞLIK.

 • Ali29 Ocak 2014

  ŞİKAYETİMLE İLGİLİ TARAFIMA GERİ DÖNÜŞ YAPILDI ANCAK HERHANGİ BİR ÇÖZÜM BULAMADILAR.İNTERNET KULLANIM DETAYIMI İNCELEMEMİŞLER BİLE. ÇÜNKÜ HANGİ SİTEYE GİRDİĞİMİ GÖREMEDİĞİNİ SÖYLEYEN PERSONEL BANA NASIL ÇÖZÜM BULACAK SORMAK İSTERİM.

 • Ali29 Ocak 2014

  ŞİKAYETİMLE İLGİLİ TARAFIMA GERİ DÖNÜŞ YAPILDI ANCAK HERHANGİ BİR ÇÖZÜM BULAMADILAR. 19-20-21-22 OCAK TARİHLERİNDE 20 MB I AŞAN BİR ŞEKİLDE FACEBOOK DIŞI İNTERNET KULLANIMIM OLMAMASINA RAĞMEN BAKİYEM SIFIRLANDI. HATTA 21 OCAK TARİHİNDE GÜNLÜK İNTERNET KULLANIMINIZ 10 TL YE ULAŞTIĞI İÇİN SAAT 23-59 A KADAR Kİ İNTERNET KULLANIMLARINIZ ÜCRETLENDİRİLMEYECEKTİR ŞEKLİNDEKİ MESAJDAN SONRA SAAT 23 E KADAR İNTERNET KULLANMIŞ VE DAHA SONRA YATMIŞTIM VE SABAH KALKTIĞIMDA GECE İNTERNET KULLANMAMAMA RAĞMEN BAKİYEM SIFIRLANDI. ÜCRETLERİMİN İADESİNİ İSTİYORUM

 • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön