20 Eylül 2013 #2022148

Vodafone Haksız Ücret Kesti!

Bugün Vodafone bayisine gittim. Günlük internet tanımladım şarjım olmadığından kredim yeterli olup olmadığını bilmiyordum. Sonra baktım kredi yani para yoktu hemen 10 TL attım. Biraz bekledim nete girdim ve kapatıp bakiye sordum bakiyem değişmemişti. Sonra nete girmeye tekrar başladım bir baktım bütün paramı çekmiş. Böyle şey var mı ya bakiye yetmiyor diye tanımlamıyor. Günlük neti ben para yüklüyorum deneme amaçlı giriyorum. Kontör gitmiyor sonra bir giriyorum bütün paramı çekiyorlar. Yarın hattımı değişeceğim.

Tolga 30 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde internet kullanımlarınıza istinaden ücretlendirme yapıldığı tespit edilmiş olup,tarafımızca müdahalesinin sağlanamayacağı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön