02 Ağustos 2014

Vodafone Haksız Ücret Kesildi!

Vodafone'a yaklaşık bir ay önce geçtim. Ama anladım ki hayatımın hatasını yapmışım. Ne müşteri hizmetlerinden ne de kampanyalarındaki kuralları uygulamasından hiç memnun kalmadım.
Hattıma 30 tl yükledim geçtiğim zaman 25 tl kampanya için kesildi. Geri kalan 5 tl'nin 1.5 tl'sini de devlete ödenen vergi için kesilse hattımda 3.5 tl olması gerekiyor ama yok. Üstelik iki hattımda aynı şekilde. Ücretli hiçbir yeri aramadım, her yöne sürem de var sms de internetimde. Yani ücret kesecek hiçbir davranışım yok ama kesmişler paramı.

Ramazan 75 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Ağustos 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.08.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi03 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön