07 Eylül 2013 #1998450

Vodafone Haksız TL Kesiyor!

Vodafone 2. defa sms paketi hariç hiçbir paket kullanmamama rağmen TL yükler yüklemez 15 TL hesabımdan hiçbir bilgi olmaksızın kesiyor.Haziran ayında müşteri temsilcisiyle görüşme yaptım hiçbir kullanım olmadığını teyit edip şikayet formu oluşturacağını ve geri dönüleceğini söyledi. Geri bildirim olarak hiçbir yanlışlık yoktur diye mesaj gönderildi. Bu 15 TL'yi nereye kesiyorsunuz ne bir bilgilendirme ne düzeltme yok. Bugün yine aynı şey TL yükleyip eve dönüyorum 15'i kesiliyor.

Demet 56 Okunma

Cevaplar

 • Demet25 Eylül 2013

  buraya şikayet etmeme rağmen yalan yanlış cevaplarla geçiştirmeye çalışıyorlar sorunumu çözmek yerine.

 • Demet25 Eylül 2013

  Ben cepnet250' ye hiç üye olmadığım gibi, müşteri temsilcileriniz de hesap dökümlerinde hiçbir paket kullanmadığımı görüp şikayet forumu dolduracaklarını söylediler. Online self servisten şikayet etmeden önce kontrol ettim herhangi bir üyeliğim mi var diye. Yani bu cevabınız doğru değil.

 • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında CEPNET 250 opsiyonunuz yenilenmiş olup, 15 TL opsiyon ücreti alınmıştır. Sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Demet12 Eylül 2013

  ne zaman ilgilenmeyi düşünüyorsunuz hala bir cevap alamadım

 • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön