11 Eylül 2013 #2006360

Vodafone Haksız Taahhüt Bedeli İstiyor!

30.08.2013 tarihinde Vodafone aboneliğinden Avea'ya geçiş yaptım. Fatura kesim tarihi 07 Eylül 2013 olmasına rağmen Vodafone faturama taahhüt cayma bedeli adı altında 17,87 TL tutarında bedel yansıtmış. Ancak benim abonelik taahhüt zamanım 3 ay önce bitmiştir. Haksız olarak taahhüt bedeli talep edilmekte olup söz konusu bedelin alınması durumunda Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulunacağım.

Murat 27 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın M****** A****** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde kampanya girişinizin 20.10.2012 tarihinde sağlanmış olduğu , kampanya süresi dolmadan çıkış yapılması sebebiyle cayma bedeli yansıtıldığı ve ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön