16 Aralık 2014

Vodafone Haksız Ödeme Alıyor

Vodafone kurumsal hatlarımızı 2011 yılında iptal ettirdik. Bize 700 TL'lik yakıt çeki verilmişti. Bunu üzerine bizden cayma edeli olarak 700 TL istendi ödedik. Daha sonra 863 TL daha borcumuz olduğu söylendi bunu da ödedik. 2013 yılına ait 10 ile 12 aylara ve 2014 yılının 1. ayına ait fatura olduğu söylendi. 1683.02 TL'yetkili avukata ödedik ve avukattan ibraname aldık. Şimdi 2014 yılının 9. ayına ait 750 TL'lik borç olduğunu ve ödememiz gerektiği müşteri hizmetlerinden aranarak söylenmektedir.

2011 yılından bu yana tüm hatlarımızı iptal ettirmemize rağmen ve hiçbir hizmetinden yararlanmadığımız bu GSM operatörüne yaptığımız fazla ödemeleri iadesini. Mağduriyetimizin önlenmesini istiyorum.

Özkurt 99 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön