14 Şubat 2014

Vodafone Haksız MMS Ücreti Yansıttı!

Daha önce 2261833 numaralı şikayetinden dolayı geri dönüş yapıldı fakat bu 98 tl fatura farkının ne benimle ne de gsm operatörümden kaynaklanmadığını bunun kullandığım cihazla ilgili olduğunu belirttiler.

Bu durumun Samsung ve iPhone cihazlar sms uzun olunca bunu mms çevirip gönderme yaptığını gönderdiğim sms'ler (maximun uzunluğu 70 karakterdir). iş işten geçtikten sonra hattımın MMS gönderme yapmaması için sistemden kapatabileceklerini söylediler.

Eğer hata benim ve gsm operatörümün değil ise bu 98 tl ekstra kazancı nasıl değerlendirmeliyim? Bütçeme 1 ayda 2 aylık fatura yansımış oldu şu anda bu faturayı ödeyemediğim için Vodafone hattım iletişime kapatılmış durumda.

Hasan 46 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön