28 Ocak 2014 #2261833

Vodafone Haksız MMS Ücreti Yansıttı!

Çok uzun yıllardır Vodafone abonesiyim. Standart faturam 103 ile 105 tl arasında gelirken 22/12/2013-21/01/2014 faturam 198.4 tl gelmiştir. Müşteri hizmetlerine sebebini sorduğumda MMS kullandığımı aradaki farkın burdan oluştuğunu söylediler. Müşteri temsilcisine hiç MMS kullanmadığımı ve geçmiş fatura dönemlerimde bile 1000 SMS hakkım olmasına rağmen aylık maksimum 10 SMS kullandığımı söyledim söz konusu fatura döneminde özel günler nedeni ile 1000 adet olan SMS hakkımın en fazla 100 adedini kullanmama rağmen 98 tl'lik ekstra MMS ücretinin faturama yansıtıldığını belirttiler ve mağdur olduğumu ve bu faturayı ödemem gerektiğini ifade ettiler. Faturamın düzeltilmesini talep ediyorum

Hasan 48 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 30.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön