24 Haziran 2014

Vodafone Haksız Kota Aşım Ücreti Yansıttı

Vodafone firmasının uyarı mesajı göndermeden çıkarmış olduğu internet kota aşımı ücreti adı altında yansıtmış olduğu fazla faturanın acilen düzeltilmesini talep ediyorum.2 defa müşteri hizmetlerini aradım.Fakat gelmeyen mesajı gönderdiklerini söylüyorlar.İşin tuhafı hesap kesim tarihi ayın 6'sında mesajı 8'inde gönderdiklerini söylüyorlar.Yani nasıl oldu ise hiç geçmediğim kotayı 2 günde 2 gb doldurmuşum.Müşteri hizmetleri bile duruma şaşırdı cevap veremediler biz araştırıp size bilgi vereceğiz dediler,ama aramak yerine mesaj atıyorlar.Gerekirse tüketici hakları mahkemesine baş vuracağım.Olmadı operatörü değiştireceğim.

Sertkan 309 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Haziran 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi24 Haziran 2014

    “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön