06 Mayıs 2013 #1781806

Vodafone Haksız Kesinti Yapıldı!

Bu sabah hattımdan 10 tl kesinti olduğunu farkettim. Müşteri temsilcisini aradım, kesintinin neden kaynaklandığını sorduğumda müşteri temsilcisi verdiği cevap şu"ücretin 1,20 mb internet kullanımı için olduğunu söylediğinde bende bu ücret fazla değilmi diye sorduğumda evet fazla fakat
bugün 23:59:59 a kadar yapacağınız internet kullanımları için ücretlendirilmeyeceğimi
bildirdi." Bu nedir anlamadım.


Buradan Vodafone a seslenmek istiyorum kestiğiniz ücret aşırı fazla fahiş olup ,haksız yere kesilen tutarı bugün iade etmenizi yoksa telekomünikasyon iletişim başkanlığına şikayet edeceğimi bildirmek isterim ayrıca bu ücretlendirmeyle ilgili hiçbir bilgi gelmemiştir. Vodafone çok ayıp etti.

Ali 14 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,545529**** numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde kullanımlarınıza istinaden ücretlendirildiğiniz tespit edilmiş olup,ücretlendirmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön