18 Nisan 2013 #1751283

Vodafone Haksız Kazanç Sağlıyor!

Telefonuma tl yüklemek amacıyla vodafone müşteri hizmetleri bana 7010 u arayarak tl yükleyebileceğimi bildirdiklerinden dolayı aradım aradığımda hediye tl kazandığımı bildirdiler ve ben kontör yüklemek adına kart bilgilerimi verdim sonrasında kapattığımda ise her ay ekstreme eklenecekmiş bunu internet kanalı ile öğrendim iptal için aradığımda müşteri hizmetlerinin beni arayacaklarını bildirdiler. Sonra müşteri hizmetleri beni aradı ve iptali engellemeye çalıştı benden red cevabı aldıktan sonra bu ay ki 7 tl nin çekildiğini ve iptal edemeyeceğimizi bildirdiler, ben tüm işlemlerin iptal edilmesini, kartımdan çekilen bakiyenin tarafıma iadesini ve kartımdan yapılacak hiçbir işlemin tarafımca kabul edilmeyeceğini bildiririm.

Özlem 213 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 3.parti firmalar tarafından sunulan sanal lira yükleme işlemi tercih edildiğinde alınan ücretin Vodafone tarafından talep edilmediğini belirtmek isteriz. Bu bağlamda, hizmet bedeli ile ilgili olarak servisi veren firmaların müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Diğer lira yükleme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgi için ekteki linki tıklayınız. http://www.vodafone.com.tr/Kontor_Islemleri/Cep-Lira-Yukleme.php Lira yükleme işlemi ile ilgili tercih hakkı,kullanıcı tarafından belirtilen koşulların kabulu ile birlikte gerçekleşmektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön