22 Aralık 2014

Vodafone Haksız Kazanç!

1'inden 1'ine yenilenen aylık 30 TL'ye internet paketim vardı, birde tarifede kullandığım paket yeni tarifeye geçtim, 8 Aralıkta internet kullanımımı da iptal ettim. 1 Ocakta kullanımı bitecekti, normal tarifede 8'inden 8'e yenileniyor. Bugün gelen % 80 internet limitini kullandınız mesajıyla dikkatimi bir şey çekti benim 8 aralık da aldığım mega 3'lü tarifede internet paketim %80 bitmiş ve öncelik kullanım hakkı olan ve 1 ocakta bitecek yenilenmeyecek aylık 2 GB internet kullanımı duruyor. Burada öncelik ilk alınan paket bu bitince diğeri olmalıydı sistem buydu. Müşteri hizmetlerini aradım haklısınız sistem hatası dedi, arada oluyor yapacağımız bir şey yok şikayette oluşturamıyoruz dedi.

Fırat 1.062 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 25.12.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından 444 0 542, diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "444 0 542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi22 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön