27 Kasım 2014

Vodafone Haksız Kazanç!

Hattımı başka bir operatöre taşıdım hattım fatura kesim tarihinden 9 gün sonra diğer operatöre geçti. Bende 9 günlük fatura alınması gerekirken 30 günlük fatura tutarını talep ettiler. Ben anlamıyorum kullanmadığım zamanın parasını nasıl almaya çalışıyorlar.

Serdar 185 Okunma

Cevaplar

  • Serdar28 Kasım 2014

    vodafone beni aradı ama bir çözüm bulamayıp kanıtlamayamadılar bana neden fatura geldi diye sorduğumda seçil hanım isimli çalışan gerekli bilgileri veremedi bana maddelerinizde böyle bir konu vardı diye sordum hayır dedi ve nasıl kestiklerini sordum net bir cevap bile veremedi bana imzaladığım taahhütnamede maddeyi gösterin dedim net cevap yok vodafone çözüm bulamıyor müşterisinin yanın bile duramıyor hakkımı arıyacağım müşteri hizmeleri pasif seçil hanım bana yardımcı olamadı

  • Vodafone Temsilcisi28 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,28.11.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi27 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön