13 Şubat 2014 #2292443

Vodafone Haksız İnternet Ücretlendirmesi Yaptı!

2 ay önce aldığım vodem hattını aldıktan yarım saat sonra iptal ettirdim. Hattı hiç kullanmadığımı ve iptal edilmesini istediğimi belirttim. Ancak bayii bana iptal edersem komisyonumuzdan kesilir neden iptal edeyim diye cevap verdi hattı kapama işlemi yaptı. Hatta iptal işlemi yapmış olsa hiç bir bedel yansımayacaktı.


Daha sonra Vodafone müşteri hizmetlerini aradık size bir ücret yansımayacak denildi. Kontrol için tekrar aradığımda faturaların aktif olduğu ve ödenmesi gerektiği söylendi. Hiç kullanmadığım ve yarım saat sonra kapattığım hattım için bana 200 tl verdi. 2 ay internet bedeli kesmişler.

Kasım 83 Okunma

Cevaplar

 • Kasım'ın Teşekkür Mesajı28 Mayıs 2014

  Şikayetimi çözdüler ücret geri ödendi. Hakkı savundukları için teşekkürler. Sizede teşekkürler şikayetvar ailesi.

 • Kasım'ın Teşekkür Mesajı09 Nisan 2014

  Teşekkürler.

 • Vodafone Temsilcisi20 Mart 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 20.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön