13 Şubat 2014

Vodafone Haksız İnternet Ücretlendirmesi Yaptı!

27 Şubat 2013 yılında HTC cep telefonu kampanyasına katıldım. Telefondaki arkadaş kampanyanın 24 ay olduğunu 12 ay boyunca aylık 1 GB hediye olduğu belirtti. Kampanya sürem dolmadan ocak ayı faturası 216 lira bunun 137 lirası internet kullanım ücreti olarak görünüyor.


Belirli aralıklarla Vodafone müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarla görüşme yapıyorum açıklayıcı cevap alamıyorum. Sizden isteğim telefon görüşmelerinin dinlenip en kısa sürede faturamın düzeltilip bilgi verilmesidir. Müşterinizin sorununa bir haftadır açıklayıcı cevap veremiyorsunuz. Bir ayda 400 MG bile olmayan internetin karşılığı 137 lira olamaz.

Fikriye 53 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi28 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Fikriye21 Şubat 2014

  Vadafoneyi bugün tüketici hakem heyetine veriyorum.

 • Fikriye15 Şubat 2014

  atura ödeme tarihi geldi vadofone 4 konuşmayı 10 günde dinleyemedi

 • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön