27 Ocak 2014 #2257269

Vodafone Haksız İnternet Ücretlendirmesi Yaptı!

Vodafone kamu tarifesi her yöne 1000 dk 250 sms paketini kullanıyorum. Aylık 35 tl ücret ödüyorum. Ancak ocak ayı faturam 61 tl gelmiş bulunmaktadır. Müşteri hizmetlerini aradığımda internet kullanmış olduğumu söylediler. Hiçbir şekilde internet kullanıcısı olmamama rağmen, faturam nasıl 61 tl gelebiliyor anlamış değilim. Benden kaynaklanmayan bu hatanın çözülmesini ve faturamdan düşülmesini istiyorum.

Ahmet 21 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 31.01.2014 tarihin de saat 14:44 de ve 05.02.2014 tarihin de saat 17:30 da ve 12.02.2014 tarihin de 12:01 de irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ahmet30 Ocak 2014

    Hiçbir şekilde çözüm üretip yardımcı olmadıkları için memnun degılım fırmanın bu tutumundan

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön