22 Ocak 2014 #2249271

Vodafone Haksız İnternet Ücretlendirmesi Yaptı!

Vodafone faturalı hat kullanmaktayım. Yıllık 1000 kampanyasına dahildim bildiğim kadarıyla 39 TL idi fakat gelen fatura şok etti beni 89.20 TL ve 45 tl'den hesaplanmış olup 2 defa internet kullandığım halde 35 lira civarı internet bedeli yüklenmiş. Vodafone müşteri hizmetlerini arıyorum fakat şikayetimi iletecek canlı bir müşteri temsilcisine erişmek çok zor. Şikayetimle ilgilenilmesini rica ediyorum.Yoksa en yakın zamanda yıllardır kullandığım Vodafone hattını değiştireceğim.

Hatice 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 23.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön