02 Eylül 2013 #1987756

Vodafone Haksız İnternet Ücretlendirmesi Yaptı!

3 gün önce aldığım yeni hattımdan 3 gün sonra 15 lira nedensiz yere çekildiğini görünce Vodafone müşteri hizmetlerini aradım. Bana wireless'i kapattıktan sonra kullanılan hücresel veriden kb başına 35 kuruş alındığını söylediler. Yani kullanmadığım internete para ödüyorum. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir ücretlendirme olduğuna inanmıyorum! En yakın zamanda da hattımı kapayacağım.

Okan 21 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınızda tanımlı bir data paketi bulunmadığı görülmüş olup, internet kullanımlarınızın standart data kullanımı olarak ücretlendirildiğini belirtmek isteriz. Standart data ücretlendirmesi faturasız hatlar için 10 KB 8 kuruş olup, kullanımlarınız kaynaklı ücretlendirmeye müdahale edilmeyeceğini belirtmek isteriz. Vodafone Mobil İnternet Paketleri hakkında http://www.vodafone.com.tr/Internet/mobil-internet-paketleri.php?default_id=bireysel-mobilinternet linkinden detaylı bilgilere ulaşablirisiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön