20 Eylül 2013 #2022887

Vodafone Haksız Faturalandırma Yaptı!

Yaklaşık 4 ay kadar önce Vodafone'dan 2 kurumsal hat aldım. Bunların hemen aktifleşmesini istemediğim için daha sonra kullanılması yönünde talimat vermiştim. İş başvurularından seçeceğimiz arkadaşların kullanacağı hatlar olacaktı.


Bu süreç uzadığı için hatları hiç kullanmadan bir süre sonra müşteri hizmetlerini arayarak herhangi bir faturalama olup olmayacağını öğrenmek istedik. Bize verilen bilgi kullanıma başlanmasıyla bu sürecin başlayacağı doğrultusunda oldu.


1-Bize herhangi bir fatura ulaşmadan,
2-Herhangi bir şekilde ulaşılmadan.
3-İki hattımızı da hiçbir şekilde kullanmadığımız halde tesadüfen 3'er fatura borcumuz olduğunu öğrendik. Müşteri hizmetleri de kesinlikle yardımcı olmuyor.

Ali 148 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından mail adresinize gönderim yapıldığını belirtmek isteriz.Mail account unuzda yer alan spam ve junk mail bölümlerini kontrol etmenizi öneririz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön