07 Eylül 2013 #1994466

Vodafone Haksız Faturalandırma Yaptı!

534769**** numaralı hattıma 05.08.2013 tarihinde tarafınızdan “aylık senle ben paketi
05.08.2013 saat 00.00 itibari ile yenilenmiş olup 1800 dakikanızı kullanabilirsiniz.” diye mesaj gelmiştir. Bu mesaja istinaden görüşme yaptım. Ama paket devreye girmeyip bana normal görüşme tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılmış. Vodafone müşteri hizmetlerini defalarca aradım. Her seferinde mesajı gönderdiklerini onaylamalarına rağmen hatayı düzeltmiyorlar. Bundan sonra tüketici mahkemesine başvuracağım.

Muhammed 30 Okunma

Cevaplar

 • Muhammed09 Eylül 2013

  mesajı 5inde attınız sonra paket mesajı atmanıza rağmen 5 ile 7sini normal tarife üzerinden faturalandırdınız bunu anlamak bu kadar zor mu? hala 29unda bitme mesajı geldi diyorsunuz olay nerde siz nerdesiniz!!!

 • Muhammed09 Eylül 2013

  ya ben size diyorum ki bana paket yenileme mesajı attınız onun için kullanımda bulundum siz diyorsunuz ki bitme mesajı geldi sizin akıllanacağınız yok en iyisi mahkeme sürecini başlatmak

 • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili 29.08.2013 tarihinde senle ben paketi dahilinde dakikalarınızın bittiğine dair bilgilendirme sms 'inin gönderildiği ve sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön