28 Ocak 2014 #2260620

Vodafone Haksız Faturalandırma Yaptı!

Vodafone hattım vardı. Kasım 2013 ayına kadar taahhütüm vardı. 1500 dk aylık her yöne idi.
Kasım 2013'te bana sms ile bildirim yapılmış. En azından kendileri öyle iddia ediyor. Çünkü benim hattım sms alım ve gönderimlerine kapalı idi. Yani kendileri kapattı benim emrim ile.
Şahıs telefonlarında bile bir sms atıldığında onun karşıya ulaştığına dair rapor geliyor ki burada sms'i atan şirket.


Taahhüt süresi bittiğinde ise 750 dk aylık hak verilmiş bana 1500 dk'dan 750 dk'ya indirilmiş yani ve bundan benim haberim yok. 750 dk üzerinden aralık ayı konuşmaları için bana 813 tl'lik bir fatura çıktı. İtiraz ettim ama bir netice çıkmadı. Kendi taraflarına yonttukları için hakkım elimden alındı ve ben o faturayı ödedim.

Mustafa 60 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Mustafa29 Ocak 2014

    ayrıca dilekçe yazın dediler vodafone den yazdım fax ile gönderdim ona bile cevap yazma tenezzülünde bulunmadılar.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön