24 Şubat 2014

Vodafone Haksız Faturalandırma Yapıyor!

15 yıldır Vodafone kullanıcısıyım. (önceden Telsim) son bir yıldır yaşadığım faturalandırma krizini daha önce hiç yaşamamıştım. Tarife tercih ederken her şey dahil fatura tutarınız şu olacak deniliyor fakat her seferinde 1 tl----1,40 tl --2,20 tl gibi komik rakamlar ekleyip faturayı farklı yansıtıyorlar.


Birkaç defa itiraz ettim, kotayı aşmadığım halde diyerek, farklı isimler vergiler vs adı altında alındığından bahsettiler. Düşününce, her abonesinden ayda 1 tl fazla alması bile ekstra olunca çok fazla getiri demek. Bunun hesabını yapmaya başladı Vodafone. Pes doğrusu!

Yeliz 41 Okunma

Cevaplar

  • Yeliz03 Mart 2014

    EVET YETKİLİ BANA DÖNÜŞ YAPTI FAKAT YAPILAN BU EK TUTARLARIN DEVLET TARAFINDAN ALINDIĞINI SÖYLEDİ.

  • Vodafone Temsilcisi26 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 25.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön