06 Mayıs 2013

Vodafone Haksız Fatura ve Yetersiz Müşteri Hizmeti!

Yurtdışında bulunduğum süre içinde ve Türkiye'ye dönüş yaptığımdan itibaren ben ve ailemdekiler Vodafone kullanıyor. Bu ay anneme ait olan Vodafone hattın kampanya süresi dolduğu için normalin 3 katı fatura göndermiş ve otomatik ödemede olduğu için hesaptan kesilmiş. Müşteri hizmetlerini aradığımda danışmanlardan biri ben durumu aratırken, yüzüme telefonu kapatıyor ve daha sonra tekrar aradığımda biz size sms ile ilettik bizden çıktı gibi mesuliyet size ait denildi. Sormak lazım belli bir yaş üzeri kullanıcılar smslerini kontrol ediyor mu? Hayır. Çoğu kullanmayı bile bilmez. Her kampanyada arayan email atan Vodafone tarife bitiş tarihini sadece sms olarak atması garip.

Ömer 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,hattınız üzerinde yapılan kontrollerde kampanya bitimine yönelik tarafınıza bilgilendirme sms'nin gönderildiği tespit edilerek ücretlendirmenize müdahale edilemediğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön