08 Mayıs 2013 #1785945

Vodafone Haksız Fatura Ücreti Alındı!

Yaklaşık 1.5 yılı aşkın vodafone faturalı hat kullanıcısıyım.Taki geçen güne kadar. Son fatura kesiminden önce faturalıdan faturasıza geçtim.Ama her ne hikmet ise 1 fatura yerine 2 fatura ücreti yansıtmışlar ve 60 TL bir ücret çıkarmışlar.Bahane internet paket aşımı,sms ücreti,vergiler ve geçiş ücreti ama gel gelelim sorgulamada daha %20 internet paketim olduğu konuşmalarımın bittiği ve 4000 sms olduğu görülüyor.Hadi diyelim mesaj multi gitti 6 TL kabulüm ama faturalıdan faturasıza geçme gibi bir şey nedir.İki defadır aynı şekilde internet aşımı diyorlar sadece 1,5 yılda iki defa %100 olmuştur.Dakikalarım bitti iki çağrı attım karşı taraf açınca hemen kapattım ama ona bile konuşma yazmış

Aykut 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili 26.04.2013 tarihinde süre bildirim sms'i tarafınıza gönderildiği tespit edilmekle beraber toplu süre limit aşımı nedeniyle ücretlendirme yapıldığı tespit edilmiştir.Faturalandırmanıza yönelik herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön