01 Mayıs 2013 #1773099

Vodafone Haksız Fatura Tahsili!

Faturalı hattımı 12.03 tarihinde BİMCELL'e taşımak için başvurdum. 16.03 tarihinde taşıma gerçekleşti. Bu tarihler arasında hiçbir görüşme yapmamama rağmen 15.03-15.04 tarihlerini arasını kapsayan 18.30 TL.lik fatura gönderdi. Vodafone vermediği bir hizmet için haksız yere hiç görüşme yapmadığım halde benim iradem dışında gerçekleşen taşıma hizmeti 1 gün geçti diye 1 aylık fatura göndermiştir. Protesto ediyorum.

Adil 91 Okunma

Cevaplar

  • Adil04 Mayıs 2013

    sayın vodafone yetkilileri yasal olarak fatura da yanlışlık olmadığını belirtiyorsunuz benim sorum şu 12.03 tarihinde numara taşımak için başvurdum bu tarihten sonra bu hattı kullanmadım bunu kayıtlardan görüyorsunuz. benim iradem dışında taşıma 16.03 tarihinde gerçekleşti. 1gün için ve vermediğiniz benimde almadığım bir hizmet için 1 aylık fatura tahsili etikmidir. yasalara değil vicdanınıza danışarak bu uygulamanın adaletli olduğunu söyleyebilirmisiniz . bu mesajı lütfen yetkililerinize gösteriniz. fatura yı tahsil ettiniz ben bu parayı size helal etmiyorum.

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Sayın A*** K********* Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınızın fatura kesim tarihinin herayın 15.günü olduğu ve taşıma işleminin yeni fatura dönemine girilmesinin ardından gerçekleşmesi sebebiyle fatura yansıdığı bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön