06 Mayıs 2014

Vodafone Haksız Fatura Kesti!

Bir sene önce almış olduğum şirket hattımın 2 sene boyunca 35 tl'lik fatura geleceği söylenildi. Kredi kartıyla 1 senelik ücreti peşin çekildi ve 1 yıl sonrasında faturama ek sadece 60 tl olacağı belirtildi fakat şimdi 85 tl faturam buna ek 60 tl cihaz ücretimin olduğunu söyledi.

Konuyla ilgili bana hiç bir mesaj ya da arama gelmedi. Bu ay bana gelen fatura 170 tl ve açıklama yapamıyorlar. Şuan hattım aramalara kapandı ve hala bana net bir bilgi veremiyorlar. 2 haftadır arıyorum mağdur durumdayım. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Nesilhan 50 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön