24 Ocak 2014 #2254697

Vodafone Haksız Fatura Bedeli Talebinde Bulunuyor!

Kullandığım hattı başka bir GSM operatörüne taşımamdan sonra 30.01.2014 tarihli haksız fatura bedeli tarafımdan talep edilmektedir. Gerekçe olarak ise 16.12.2013 tarihinde taşıma işlemimin gerçekleştiği fatura kesim tarihimin ise 15.12.2013 olduğu bildirilmiştir. Tarafımca taşıma talebi 15.12.2013 tarihinden önce yapılmış olup prosedür 16 Aralıkta tamamlanmıştır.


Kaldı ki Vodafone Cep Shop ile bu konuda görüştüğümde kullandığım güne göre fatura ödeyeceğim söylenmiş idi. 1 günlük kullanımım sebebiyle tarafımdan istenen 1 aylık fatura bedeli haksız olup faturanın iptalini talep ediyorum. Hukuka ve yasalara aykırı faturamın iptalini aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı belirtirim.

Özge 41 Okunma

Cevaplar

  • Özge27 Ocak 2014

    Sorun muhatap Şirket tarafından çözülememiş olup haksız talepleri devam etmektedir , bu nedenle yasal yollara başvurma hakkını kullanacağım.

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön