16 Nisan 2013 #1744841

Vodafone Haksız Fatura!

12 Aralık 2012 yılında kapattırmış olduğum Vodem (İnternet)'im için şuan da 29 tl borç bulunduğu söyleniyor fakat benim fatura kesim tarihim ay sonudur. 18 Ocak 2013 tarihinde Antalya Terracity alışveriş merkezinde bulunan Vodafone bayisi gidip son fatura bedelini ödüyorum ve herhangi bir borcum olup olmadığını soruyorum borcum olmadığı söyleniyor.


Bunun üstüne Şubat 2013 tarihinde İnternet bankacılığından tekrar kontrol ediyorum ve yine borç olmadığı gözüküyor 15 Nisan 2013 Tarihinde Vodafone tarafından aranıp 29 tl borç karşılığında mahkemeye verileceğim söyleniyor mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Çağrı 29 Okunma

Cevaplar

  • Çağrı16 Nisan 2013

    Mahkemeye vereceğinizi söylediğiniz için ödeme yaptım ve ödenen paranın haksız olarak istendiği için İADE'sini istiyorum.

  • Vodafone Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın Ç**** U**** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde 546412**** nolu hattınıza ait faturalarınızın ödendi konumda olduğu ve sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön