04 Mayıs 2013

Vodafone Haksız Fatura!

İlk başta 29 tl olan ve sonrası 36 tl ye kadar uzanan avantaj midi hattımı Nisan ayının 6 sında hesabını bilen 500 dk 500 sms 500 mb internet tarifesine fiyatı 35 tl olduğu için geçiş yaptım. Ayın 6 sına kadar olan kısmın tam ücretini ve geriye kalan 24 günün ücretini tam alıp şişkin bir fatura çıkaran vodafone u kınıyorum. Bu firmaya ait 3 adet faturalı hattım var tıkır tıkır ödemesi de yapılıyor. Kötü bir firma demiyorum ama en azından bilgilendirilmiş olsaydım daha etik olurdu.

Yunus 111 Okunma

Cevaplar

  • Yunus'un Teşekkür Mesajı07 Mayıs 2013

    Müşterinize sahip çıktığınız için teşekkür ederim.Büyük ve ilgili bir firma olduğunuzu kanıtladınız bravo!

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sıkayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza İletmiş olduğunuz bildiriminize istinaden,555559****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 06.04.2013 tarihinde Hesabını Bilen Hepsi 500 tarifesine anlık olarak geçiş yaptığınız görülmüştür.Geçiş işlemlerinizin anlık olarak yapılmasından kaynaklı yansıyan bir önceki Cep Avantaj Mini Super paketinizin ücreti yansımıştır.Memnuniyet kapsamında değerlendirilerek yansıyan ücretin iadesi sağlanmıştır.Alacaklı olduğunuz tutar 31.05.2013 tarihinde kesilicek olan dönem faturanızdan düşürülücektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön