12 Şubat 2014 #2288851

Vodafone Haksız Data Ücretlendirmesi Yaptı!

Bundan yaklaşık 1 yıl kadar önce (hatırladığım kadarıyla 2013 Mart ayı civarı) bir internet sitesi aracılığıyla satın almış olduğum Vodafone tablet ile birlikte promosyon olarak gelen bir data hattı bulunmaktadır. Yakın zamanda Vodafone'dan 2 adet kurumsal hat aldım ve aktive edilmesi için arayan arkadaş kurumsal hatları aktive edebilmeleri için önce daha önceden birikmiş data hattının vergilerini ödemem gerektiğini söyledi. (50-60 tl civarında) Ben hiçbir şekilde kullanmadığım ve faydalanmadığım hizmet için Vodafone tarafından borçlandırılmış görünüyorum. Hiçbir şekilde kullanmadığım bu data hattı için bu ücreti ödemeyeceğim. Umarım sorunu çözebilirler.

Kivanc 29 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön