20 Ocak 2015

Vodafone Haksız Data Ücreti!

Kullanmakta olduğum Vodafone GSM operatörü İzmir / Narlıdere bayisi Güneş iletişime giderek görevli F.. Z.. beye internet paketimin ne zaman bittiğini?, sordum. Bana her ayın 10'unda internet paketimin yenilendiğini söyledi. Kendisine 1 GB olan kotam aşılmadan uyarı gelmesini rica ettim. Oda onayladı. Ayın 12'sine kadar hiç data kullanımı gerçekleştirmediğim halde bana 7 TL data kullanım mesajları iletildi.


Bugün tekrar Vodafone bayisine gittim. Mesajlarla ilgili bilgi almak istediğimde başka bir çalışan arkadaş data paketimin ayın 21'inde yenilendiğini söyledi. Şahsıma 63 TL tutarında haksız data kullanım ücreti yansıtılmıştır. Hatanın ivedilikle çözülmesini rica ederim.

Fatma 50 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön