06 Mayıs 2014

Vodafone Haksız Çift Faturalandırma Yaptı!

Tarafıma gönderilen iki aylık bedel içeren faturaya itiraz ediyorum. Bana hiçbir şekilde iki fatura çıkacağı kesinlikle belirtilmedi.Başlangıçta hem 12 ay taahhüt alıp indirim yapıyorsunuz, taahhüdün bitimine az süre kala arayıp taahhüdü yenileyip iki fatura çıkararak bu indirimi geri alıyorsunuz böyle bir haksızlığı kabul etmemi beklemeyin. Bu nedenle bu faturanın haksız olarak alınan kısmının iptal edilmesini talep ediyorum.


Bu yanlışlığın düzeltilmemesi halinde, ne yazık ki yaklaşık 10 yıllık Vodafone aboneliğimi ve şahsıma ait tüm Vodafone hatlarımı sonlandırarak numaralarımı başka operatöre taşıyacağımı ve yine Vodafonenet internet aboneliğimi de bitireceğimi üzülerek bildirmek isterim.

Osman 282 Okunma

Cevaplar

 • Osman21 Mayıs 2014

  Malesaf ilgi yok, alaka yok, çözüm yok. Hep standart cevaplar. Bende adıma kayıtlı vodafone hatlarımı (3adet) başka operatöre taşıdım. (daha avantajlı). Ve ayrıca evimde kullandığım vodafone net internet aboneliğimi iptal ettirdim. Ailemdeki ve çevremdeki diğer vodafone kullanan kişileride numaralarını başka operatöre taşımaya başladı bile.

 • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Osman07 Mayıs 2014

  26.04.2014 tarihinde müşteri hizmeti yetkilisine itirazımı belirttim “sizle yapılan görüşmede iki fatura çıkacağının bilgisi verilmiştir” diyerek ses kayıtlarının dinleneceğini söyledi. Tekrar 05.05.2014 tarihinde sonucu ne olduğunu öğrenmek için müşteri hizmetlerini aradığımda bana mesajla bilgi verildiği söylendi ancak tarafıma konu ile ilgili bilgi verilmedi. Neticede ses kayıtlarının dinlendiği ve faturamın doğru olduğu belirtildi. Müşteri hizmetleriniz tarafından arandığımda taahhüdümü devam ettirmek için onay verdiğim tarihte bana hiçbir şekilde iki fatura çıkacağı kesinlikle belirtilmedi ve bu durum söylenmiş bile olsa bu faturayı asla kabul etmiyorum. Çünkü ben herhangi bir talepte bulunmuyorum tarifemi değiştirmiyorum ve taahhüdümün uzatılması için siz beni arıyorsunuz ve ekstra fatura çıkartıyorsunuz.Bu nedenle bu faturanın haksız olarak alınan kısmının iptal edilmesini talep ediyorum.

 • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön