07 Şubat 2014 #2280918

Vodafone Haksız Çekim Yaptı!

Bana ait olmayan faturayı bana ödetti.

Fazli 35 Okunma

Cevaplar

 • Fazli21 Şubat 2014

  Beni aramislar ulasamamislar. Peki oyle oldu diyelim ben sizifarkli zamanlarda en az 5-6 kez musteri hizetlerinden aradim. Niye bir turlu konukhakkinda bilgi ve cozum saglamadiniz. Suan olmus hala bir cozum ve donus yoktur. Halen fazladan bana ait olmayan kredi kartimdan cekilen fatura tutarlarini geri odemediler......

 • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 10.02.2014 tarihin de saat 14:51 de ve 11.02.2014 tarihin de saat 09:41 de ve 13.02.2014 tarihinde saat 08:52 de irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Fazli10 Şubat 2014

  Herhangi bir cozum getirmediler hala.bekliyorum magdur olarak

 • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön