17 Ocak 2015

Vodafone Haksız Cayma Bedeli Yansıttı!

Vodafone faturalı tarife geçmek istedim. İstediğim tarife bitti dedi. Broşürlerinde tarife istediğim tarife yer alıyordu ve ardından istediğim tarife ile ilgili mesaj geldi. Bende müşteri ilişiklerini arıyorum dedim. Ve bayii tamam beyefendi istediğiniz tarifeye geçiriyorum ben sizi dedi. Şimdi de faturamda 10 TL cayma bedeli eklemişler. Hata bayinin ceza benim nasıl bir şeydir bu.

Yusuf 61 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz probleme yönelik inceleme sonuçlanmış olup, aynı konulu şikayetinizin Müşteri Hizmetlerimize de iletildiği 19.01.2015 tarihinde detaylı bilgi verildiği görülmüştür. Aktarılan bilgilerin geçerli olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

  • Yusuf19 Ocak 2015

    İnşallah dediğiniz kadar kısa sürede çözülür. Bayii geri dönüş yaptı. Aradaki farkı da söylemediğini de kabul etti. Bakalım fark ne olacak. Kurumsallığınız merak ediyorum. Bayileriniz daha broşürleri okumaktan aciz.

  • Vodafone Temsilcisi17 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön