20 Haziran 2014

Vodafone Haksız Cayma Bedeli Yansıttı.

Vodafone'dan kampanya dahilinde bir cihaz aldım, tarifem değişti, alırken bana tarife değişimi için cayma bedeli olmayacağı, bir üst tarifeye geçtiğim ve cihaz aldığım için böyle bir ücret ödemeyeceğim söylendi, ama her zamanki gibi hemen 30 TL cayma bedeli yazdılar faturaya, sıkıldık artık bunlardan önce siz ödeyin biz size bir sonraki faturada indirim yapalım dediler, biz sizi arayacağız dediler ama ne dönüş yapan var ne arayan soran, sıktılar artık.

Altan 195 Okunma

Cevaplar

  • Altan26 Haziran 2014

    Burası olmasa işimiz çözülmeyecek

  • Vodafone Temsilcisi25 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 24.06.2014 tarihinde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Haziran 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön