19 Nisan 2014

Vodafone Haksız Bedel Talebinde Bulunuyor!

Ben Vodafone faturasız hat kullanıyorum. Hattımda 500 sms var ama kullanamıyorum. Bakiyen yok diyorlar. Ben zaten gereken bedeli ödedim ben postaneden jeton alınca o jetonu kullanmak için de ayrı bir bedel mi ödemeliyim? Müşteri hizmetlerini ararken de ayrı ücretlendiriliyorum dakikam var ama müşteri hizmetlerini başkasının telinden aramak zorunda kalıyorum.


Ben zaten bedelini size ödemişim bana mesajıda sisteminiz yollamıyor mu? Şu tarihe kadar bu kadar limit var diye. Hepsini geç ben müşteri hizmetlerini neden bedelli aramak zorundayım? Milleti mahkemelerde uğraştırmayın ve bana kesinlikle dönüş yapın!

Mehmet 46 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Nisan 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 21.04.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi19 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön