24 Şubat 2014

Vodafone Haksız 3G İnternet Ücretlendirmesi Yaptı!

Günlük 10 tl limite ulaşıldığında internetin gün boyunca bedava olduğu mesajı Vodafone tarafından bana iletilmiş olup (fotoğraf 1 de görülmektedir) ertesi gün aynı uygulamayı kullandığımda hattımda bulunan tüm liranın kesilmiş olduğu görülmektedir. (fotoğraf 2)Bu durumu şikayet edecek kadar liramın kalmaması durumunda tekrardan lira yüklemek zorunda bırakılmam da üzücü.

542 aramak ücretli ve diğer sesli yanıt sisteminde de çözüm bulmak imkansız. Müşteri temsilcinizi aradığımda hattıma 7 tl geri yüklediler fakat ben gün boyunca internet kullanmadan 17 liramı kestiniz. Daha sonrada herhangi bir problem yok diye mesaj attınız. (resim 1 içinde) ertesi gün aynı uygulamada 10 tl kestiniz. Şaka gibi.

Önder 39 Okunma

Cevaplar

  • Önder28 Şubat 2014

    25.02.2014 aynı uygulamadan 10.52 tl daha kesildiL.limit tanımayan vodafone ... Saygılarımla

  • Vodafone Temsilcisi28 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön