16 Ocak 2015

Vodafone Haklı Durumdayken Haksız Duruma Düşemem!

Vodafone yıl sonu taahhüt bitimi sebebi ile yenileme yapmak için beni aradılar. Başka bir kampanya istediğim için tekrardan Vodafone'u aradım. Sesli onayım olması halinde aynı tarifeden devam ettirmişler ve internet paketim 2 gb iken 1 gb'a düşmüş. Ve ben aynı fiyata daha az internet kullanmış olacağım. Bununla ilgili konuştuğum halde bu ay böyle devam etmek zorundasınız fatura kesim tarihiniz geçmiş denildi. Ben fatura kesim olmadan bu sorun yaşanmasın diye önceden bilirim yaptım. Bu yanlışlığın faturama yansımadan ay dolmadan düzeltilmesini rica ediyorum.

Hilal 1.070 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,02.02.2015 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, Vodafone hatlarından 444 0 542, diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön